I ty nejmenší dětičky naučíme anglicky!

Vážení rodiče, opět jsme připraveni vašim dětem nabídnout oblíbené lekce angličtiny.
Vy máte možnost se zúčastnit vzorové hodiny.

13 hod = 1. pololetí (od října 2022 do ledna 2023), vyuč. hodina = 45 min
13 hod = 2. pololetí (od února 2023 do května 2023),

Středa v odpoledních hodinách, děti jsou rozděleny do 2 skupin dle úrovně znalostí/věku. Maximální počet dětí ve skupině 10-12, minimální počet 7 dětí.

Pedagog: Mgr. Eva Vitámvásová - fakulta MU obor speciální pedagogika, učitelka na dětské psychiatrii, vychovatelka v Austrálii, lektorka v JŠ, učitelka aj MŠ.

Cena: 2100,-/pololetí + učebnice Playway (cca 350,-)

Učebnice vystačí dětem na celý školní rok. Pracujeme i s dalšími materiály.

Králíčkova výuka jazyků byla založena v Brně - Černých Polích v roce 2013 jako rodinná jazyková škola primárně zaměřená na výuku angličtiny pro děti, a to individuální i skupinovou. V našich kurzech se snažíme formou hry, zábavy, písniček a říkanek v dětech probudit zájem o cizí jazyk. Chceme, aby děti začaly vnímat cizí jazyk jako přirozený dorozumívací prostředek a našim hlavním cílem je dosáhnout toho, že děti bude angličtina jednoduše bavit.
Nabízíme:
- Profesionální pedagogy s několikaletou praxí
- Působení ve vaší MŠ již 6. rokem
- Důkladně zpracovanou metodiku, záživnou formu výuky
- Kvalitní učební pomůcky (Cambridge University Press)

Králíčkova výuka jazyků, Trávníky 57, 613 00 Brno, tel.: 724 642 027
www.kralickovavyuka.cz, email: info@kralickovavyuka.cz