Loučení s předškoláky

 

 

LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY ve čtvrtek 30.5.2019

 

 

Zveme všechny rodiče a děti na netradiční rozloučení s předškoláky, které se koná ve čtvrtek 30.5. 2019 od 16:30 hodin na zahradě MŠ (v případě deště ve třídě MOTÝLKŮ – jen předškoláci a rodiče – z důvodu malého prostoru).

 

Předškoláci s rodiči ze třídy Kuřátek, poprosíme setkat se v 16:00 ve třídě Kuřátek.

 

Netradiční proto, že celým programem nás provedou herci z divadla „Kača a Kača“. Všechny děti se mohou těšit na soutěže a tancování.

 

PROGRAM:

  • Pasování předškoláků na školáky, šerpování, předávání dárečků.
  • Opékání špekáčků (špekáčky, chléb, hořčici, kečup si prosím přineste z domova, kdo může tak i opékače). MŠ zajistí pitný režim (čaj, káva).
  • Předpokládaný konec pro rodiče a děti, které nezůstávají na kouzelnou noc je cca v 19 hod.
  • „Kouzelná noc“ – rodiče předškoláků, kteří budou v MŠ nocovat, nahlaste se, prosím vaší paní učitelce. Děti, které budou v MŠ spát, ať si přinesou baterku a buchtu v podepsané krabičce. MŠ zajistí pitný režim. Předškoláci, kteří již mají vlastní aktovku, tak si ji mohou donést.

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás

Kolektiv MŠ  Šrámkova 14