Králičkova výuka angličtiny

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se opět blíží konec školního roku, nastává bohužel i pro nás čas, kdy se rozloučíme s vašimi dětmi při výuce angličtiny. Poslední výuka se uskuteční dne 16.5. 2018 a po dohodě s vedením MŠ proběhne dvouhodinová lekce, tzn. všechny děti budou společně absolvovat 2x 45min (jedná se o náhradu zrušené výuky dne 28.3.).

Ráda bych Vás tímto pozvala na naše slavnostní ukončení v uvedeném termínu od 15,30h, kdy budete mít možnost zjistit co, vše Vaše děti již umí, jak si s angličtinou poradí a co dokáží. Děti obdrží certifikáty o absolvování výuky a je pro ně připravené malé překvapení. Závěr hodiny bychom rádi věnovali také informacím o tom, jakým způsobem bychom, se souhlasem vedení MŠ, ve výuce pokračovali, tak aby děti mohly navázat na to, co už umějí. Představíme Vám také nové učebnice a současně budete mít možnost prodiskutovat svoje připomínky a náměty k výuce, zodpovíme Vaše dotazy atd…

Velmi se na Vás těšíme, s lektorkou Evou Vás rády při závěrečné hodině opět uvidíme.

 

Rovněž mi dovolte Vás touto cestou informovat o letních aktivitách pro děti, které pořádá naše Králíčkova výuka v době letních prázdnin. Naše velmi oblíbené Příměstské tábory s angličtinou se konají v Černých Polích již 5. rokem!

 Připravili jsme 3 termíny:

23. – 27.7. 2018 pro děti 8-12 let, „Indiánské léto“

20. – 24.8. 2018 pro děti 8-12 let, „Cesta kolem světa“

27. – 31.8. 2018 pro děti 6-8 let, „Indiánské léto“

Tábor probíhá v rozmezí 8 – 16hod.  Individuálně lze dohodnout i časy pozdějšího vyzvednutí dětí v rozmezí 16 až 17hod. Rovněž máte možnost využít pouze jednotlivé dny našeho tábora.

 

Pro děti připravujeme:

- dopolední bloky angličtiny konverzační a zábavnou formou (hry, příběhy, pohádky, písničky,..) 

- venkovní aktivity, výlety a táborové hry, vyrábění, tvoření a mnoho dalších činností a překvapení….

Konkrétní tematické okruhy jednotlivých týdnů společně s lektory právě připravujeme.

Během tábora si u nás děti zdokonalí své vyjadřovací schopnosti v anglickém jazyce, zažijí spoustu zábavy a získají nové zkušenosti i kamarády.  Úroveň znalostí angličtiny není podmínkou, pracujeme s dětmi tak, aby si ty zkušenější rozšířily své znalosti a děti bez znalostí, nebo s menšími, získaly alespoň základy. Jde nám hlavně o to, aby je to s námi bavilo!

 

Dětem je po celý den poskytnuta strava (včetně oběda) a samozřejmě dodržujeme pitný režim!

Tábory vedou zkušení lektoři a pedagogové. Děti jsou během tábora úrazově připojištěny.

 

Cena tábora je 2.600,-.  V případě, že přihlašujete na tábor sourozence, je celková cena 5.100,- za dvě děti. Dětem je místo závazně rezervováno až na základě provedené úhrady za tábor. Při využití pouze jednotlivých dnů je cena 600,-/den. V ceně tábora jsou zahrnuty všechny pomůcky, materiály a celodenní strava.

 

V případě, že byste se chtěli dozvědět více, neváhejte mne kontaktovat. Podrobné info, vč. fotografií z předchozích ročníků, naleznete na našem webu: www.kralickovavyuka.cz , v sekci Příměstský tábor. Na webu je rovněž možnost využít on-line přihlášku, kterou zašlete na na email: info@kralickovavyuka.cz. 

  Velmi se těšíme na všechny děti a věřím, že i letos je tábory u nás budou bavit a pořádně si je užijí!

 

 

Ještě jednou děkuji za Vaši důvěru, věřím, že výuka angličtiny splnila Vaše očekávání (soudě dle Vašich zaslaných referencí) a budu doufat, že se s některými z Vás shledáme opět v příštím školním roce.

Velké díky patří vedení MŠ a pí učitelkám za vzornou spolupráci.

A v neposlední řadě naší skvělé lektorce Evičce!

 

Kateřina Sehnalová

Králíčkova výuka jazyků
www.kralickovavyuka.cz

Trávníky 57
61300 Brno
tel.: 724 642 027

Hana Brezovská <ms.sramkova@gmail.com>

7:09 (před 14 hodinami)